مقالات آموزشی

دانستنی جذاب رنگ چشم و تغییر رنگ چشم – قسمت دوم

دانستنی جذاب رنگ چشم و تغییر رنگ چشم

دانستنی جذاب رنگ چشم

 از رنگ چشم خود ناراضی هستید و به دنبال راهی برای عوض کردن آن هستید؟ 

دوست دارید بدانید افراد مختلف با رنگ چشم‌های متفاوت چه خصوصیاتی دارند و میزان بروز بیماری در رنگ چشم‌های متفاوت چه مقدار است و چه مواد غذایی مناسب این افراد است؟

در قسمت اول دلایلی که باعث تغییرات ناگهانی در رنگ چشم می‌شود را بررسی کردیم. در این مطلب قصد داریم تا نحوه تغییر رنگ چشم با کمک لنز رنگی و لنز طبی رنگی را آموزش دهیم و به شما کمک کنیم تا لنز رنگی مورد نیازتان را متناسب با رنگ چشم هایتان انتخاب کنید.

البته به شما پیشنهاد می کنیم بهتر است آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر مانند فروشگاه ایران لنز که ارائه‌کننده انواع لنزهای رنگی و طبی می‌باشد خریداری کنید. علاوه بر این موضوع، خصوصیات رنگ چشم‌های مختلف و میزان بروز بیماری در این افراد را شرح می‌دهیم پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دانستنی جذاب رنگ چشم برای تغییر رنگ چشم با لنز :

یکی از مزیت های لنز رنگی تغییر رنگ چشم می‌باشد؛ برای استفاده از لنز رنگی پیشنهاد می‌کنیم
ابتدا جهت معاینه چشم به اپتومتریست یا چشم پزشک مراجعه و با اجازه پزشک این کار را انجام دهید. خوب سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که چرا این کار ضرورت دارد؟

این کار به این دلیل انجام می‌شودکه پزشک با معاینه چشم ها وجود عفونت و هر عامل دیگری را در آن بررسی می‌کند و با توجه به وضعیت چشم به شما می‌گوید که استفاده از لنز رنگی برای شما مشکلی ایجاد می‌کند یا نه. علاوه بر این مشخص می‌کند که چه لنزی و با چه خصوصیاتی برای شما مناسب می‌باشد.

بعد از اینکه مجوز استفاده از لنز رنگی را از پزشک گرفتید، می‌توانید لنز رنگی مورد نظرتان را از فروشگاه ایران لنز خریداری کنید. از خرید لنز رنگی از آرایشگاه خودداری کنید؛ چون معمولا لنزهای موجود در آرایشگاه‌ها بهداشتی نیستند و ممکن است چشمها را دچار عفونت کنند.

باید بدانید لنز رنگی در دو نوع لنز طبی و پلانو (بدون نمره) عرضه می‌شود؛ لنز طبی جنبه زیبایی و درمانی دارد و لنز پلانو تنها جنبه زیبایی دارد. در هنگام استفاده و برداشتن لنز نکات بهداشتی را رعایت کنید و از استفاده مشترک از یک لنز خودداری کنید.

لنز مناسب رنگ چشم شما:

کدام لنز برای رنگ چشم شما مناسب است؟ انتخاب یک لنز که شما را متفاوت و جذاب‌تر نشان دهد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ی افراد در هنگام خرید لنز است. مناسب‌ترین رنگ لنز برای افراد با رنگ چشم‌های مختلف عبارتند از:

لنز رنگی گلوریا آتلانتیس گرین فصلی

لنز رنگی گلوریا آتلانتیس گرین فصلی

  • افرادی که دارای چشمان سبز رنگ هستند بهتر است از لنز طوسی و لنز آبی استفاده کنند.
لنز رنگی گلوریا آتلانتیس بلو فصلی

لنز رنگی گلوریا آتلانتیس بلو فصلی

  • افرادی که چشمانی به رنگ عسلی و قهوه‌ای روشن دارند می تواننداز تمام لنزهای رنگ روشن استفاده کنند.
لنز رنگی طوسی دوردار آیهان سالانه

لنز رنگی طوسی دوردار آیهان سالانه

  • افرادی که رنگ چشم آن‌ها تیره است، اگر میخواهند از لنزهایی استفاده کنند که رنگ چشم آن ها را طبیعی نشان دهد بهتر است از لنزهای فندقی و عسلی استفاده کنند؛ ولی اگر می خواهند رنگ چشم آن‌ها متفاوت‌تر از قبل به نظر برسد باید از لنزهای به رنگ آبی، خاکستری و طوسی استفاده نمایند.
لنز رنگی عسلی فندقی روشن دوردار امیلی برند مونیکا

لنز رنگی عسلی فندقی روشن دوردار امیلی برند مونیکا

دانستنی جذاب رنگ چشم در روانشناسی رنگ چشم‌های مختلف:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید افرادی که دارای رنگ چشم‌های مختلف هستند خصوصیات متفاوتی دارند.
رنگ چشم شما چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ برای پاسخ به این سوال ادامه مطلب را دنبال کنید.

افرادی که دارای چشمان مشکی هستند با علاقه کارهایشان را انجام می دهند و تا زمانی که به نتیجه نرسند دست از کارشان برنمی دارند و در برخورد با مشکلات بسیار قوی عمل می‌کنند.

افرادی که دارای رنگ چشم قهوه‌ای هستند سرشار از انرژی می باشند و روحیه ی بلندپروازی در این افراد موج می‌زند و اهداف بزرگی را در سر دنبال می‌کنند.

افرادی که دارای چشمان آبی هستند بسیار حساس و زود رنج می‌باشند و به زندگی رمانتیک و عاشقانه علاقه دارند. افرادی که چشمان سبز رنگ دارند بسیار کنجکاو می‌باشند و به مدیریت و اداره کردن علاقه‌مند هستند و به دلیل داشتن روحیه مدیریت در این کار موفق می‌شوند.

افرادی که دارای رنگ چشم خاکستری هستند بسیار خون گرم، مهربان، منطقی و رازدار می باشند ولی در روابط عاشقانه کمی سرد رفتار می کنند البته موارد روانشناسی گفته شده قطعیت ندارد و تنها از طریق آمارهای روانشناسی مشخص شده است. بعد از این توصیف باید گفت که اگر شما مایل به تغییر رنگ چشم خود هستند خرید لنز رنگی چاره کار میباشد.

میزان بیماری و مواد غذایی مورد نیاز رنگ چشم‌های مختلف:

تعجب نکنید. یکی از عواملی که در بروز بیماری در افراد نقش دارد رنگ چشمان آنها است،افرادی که عنبیه آن‌ها آبی است دارای سیستم دفاعی ضعیفی هستند و احتمال بروز مشکلات تنفسی در آن‌ها بالا می باشد. بهتر است این افراد بیشتر مواد غذایی گیاهی را مصرف کنند و از مصرف بیش از حد مواد گوشتی خودداری کنند.

لنز رنگی گلوریا بیبی بلو سالانه

لنز رنگی گلوریا بیبی بلو سالانه

 

افرادی که دارای عنبیه سبز هستند دستگاه گوارش ضعیفی دارند و احتمال بروز مشکلات گوارشی مانند سنگ کیسه صفرا، بیماری‌های کبدی در آن‌ها زیاد می‌باشد. بهتر است این افراد مواد غذایی را بدون هیچ عجله و با آرامشی میل کنند و از میوه‌جات بیشتر از سایر مواد غذایی استفاده نمایند.

لنز رنگی دیاموند امرالد فصلی

لنز رنگی دیاموند امرالد فصلی

افرادی که عنبیه آن‌ها قهوه‌ای رنگ است بهتر است در مناطق گرمسیری زندگی کنند و از مصرف مواد غذایی سنگین خودداری کنند؛ چون دستگاه گوارش این افراد کمی تنبل‌تر از سایر افراد است و احتمال بروز ناراحتی های گوارشی در این افراد بسیار بیشتر است.

لنز طبی رنگی قهوه ای عسلی براون برند مینی آوا

لنز طبی رنگی قهوه ای عسلی براون برند مینی آوا

در انتها باید عنوان کرد که اگر رنگ چشم شما خوشایند شما نیست، چاره کار چندان مشکل نبوده و شما می توانید با خرید لنز رنگی یا لنز طبی رنگی از فروشگاه ایران لنز به زیبایی دلخواه خود از نظر رنگ چشم دست یابید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *