مقالات آموزشی

راهنمای انتخاب لنز رنگی مناسب چشم از ایران لنز

راهنمای انتخاب لنز رنگی مناسب چشم از ایران لنز

زیبا شدن، به‌ویژه برای خانم‌ها، همیشه دغدغه‌هایی به همراه دارد. انتخاب نوع و رنگ لنز چشم پروسه دشواری است. به‌ویژه زمانی که این انتخاب، مربوط به زیباترین قسمت صورت یعنی چشم‌ها باشد.

انتخاب لنز رنگی مناسب چشم از ایران لنز

انتخاب لنز رنگی چشم  آن هم لنز رنگی مناسب با چهره کار سختی است. در فروشگاه ایران لنز ، فروش انواع لنز رنگی و فروش لنز طبی انجام می‌شود.با مشاوره تخصصی این که بدانیم چه رنگی به ما خواهد آمد و چه خریدی باید از فروشگاه ایران لنز داشته باشیم بهترین انتخاب و خرید را خواهید داشت.

نکات قابل توجه قبل از خرید لنز رنگی

چشم‌ زیبایی خاصی دارد و رنگ چشم‌های ما با رنگ مو و پوستمان، همخوانی دارد. اگر بخواهیم آن را تغییر دهیم باید به پوست و موی خود توجه داشته باشیم. چرا که خرید لنز رنگی نامناسب، ما را از هدفمان که جذابیت بیشتر است دور می‌کند. چه بسا خرید لنز رنگی مناسب که با صورت ماهمخوانی نداشته باشد، تجربه‌ی بدی در پی دارد پس از مشاورین متخصص برای انتخاب رنگ لنز چشم مناسب با چهره استفاده کنید.

خیلی وقت‌ها وقتی به کسی پیشنهاد لنز رنگی را می‌دهیم با این جواب مواجه می‌شویم که:” لنز اصلا به من نمی‌آید و صورتم را زشت می‌کند.” تعجب نکنید، این پاسخ، به دلیل اولین انتخاب اشتباه است. بهتر است به این افراد پیشنهاد دهید تا سعی کنند دوباره شهامت تغییر را بدست بیاورند. البته این دفعه، با انتخابی درست.

راهنمای انتخاب لنز رنگی مناسب چشم از ایران لنز

دانلود کاتالوگ برند لنز رنگی ایفوریا

دانلود کاتالوگ برند لنز رنگی سلنا

خرید لنز رنگی بر اساس تن پوست

پوست شما، تن سرد دارد یا تن گرم؟

تشخیص اینکه پوست شما، تن سرد دارد یا تن گرم با انجام آزمایشاتی قابل تشخیص است. به رگ دست‌هایتان دقت کنید. اگر رنگ رگ‌های شما که از زیر پوست پیداست، آبی مایل به بنفش است، پوست شما تن سرد دارد. اگر رگ‌های شما، آبی مایل به سبز است، پوست شما، تن گرم دارد.

یا به‌ عنوان آزمایشی دیگر، صورتتان را از هر نوع آرایشی پاک کنید، پارچه‌ای کاملا سفید را روی نیمی از صورت خود بیندازید، نیم دیگر صورتتان که پیداست، به چه رنگی متمایل است؟ زرد یا آبی؟ اگر در مقابل پارچه سفید، صورتی متمایل به آبی دارید، پوست صورت شما، تن سرد دارد. اگر صورتتان زرد می‌نماید، پوست صورت شما، تن گرم دارد.

پوست شما، تن سرد دارد یا تن گرم؟

حالا که گرمی یا سردی صورت خود را شناختید، به پیشنهاد ما فکر کنید. به طور کلی، لنز رنگی خانواده قهوه‌ای برای پوست‌های تن گرم مناسب است. برای این که خرید لنز رنگی مناسب، شما را از قبل متمایزتر کند، رنگ لنز چشم را روشن‌تر از رنگ چشم‌های خود انتخاب کنید. قهوه‌ای روشن برای پوست‌های تن گرم، بهترین انتخاب است.

اگر پوست شما، تن سرد دارد،‌ سراغ لنز رنگی خانواده آبی بروید، هر چه این آبی تیره‌تر باشد، هارمونی پوست و چشم شما، بیشتر رعایت می‌شود و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

راهنمای نوع رنگ پوست برای خرید لنز رنگی از ایران لنز

انتخاب لنز رنگی برای پوست سبزه

برخلاف اینکه فکر می‌کنید خرید لنز رنگی روشن، برای شما، انتخاب درستی نیست، انتخاب لنز رنگی روشن، اگر در طیف رنگی درستی انتخاب شود، چهره‌تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. بهترین انتخاب برای شما، رنگ عسلی یا قهوه‌ای روشن است. رنگ خاکستری نیز بسیار شما را جذاب می‌کند. گرچه انتخاب لنز سبز و آبی، برای شما، زیاد مناسب نیست، می‌توانید درجه‌های تیره این رنگ‌ها را هم انتخاب کنید. مطمئنا با آرایشی مناسب، زیبایی موردنظرتان را به شما خواهند داد. اگر چشم شما، ضعیف است می‌توانید از لنز طبی رنگی خریداری کنید

لنز رنگی سلنا آتنا عسلی با دور خفیف زیتونی

لنز رنگی سلنا آتنا عسلی با دور خفیف زیتونی

انتخاب لنز رنگی برای پوست‌های گندمی

خرید لنز رنگی برای پوست‌های گندمی، به نسبت پوست‌های سبزه، دامنه انتخاب بالاتری به ما می‌دهد. شما می‌توانید رنگ سبز را امتحان کنید و از زیبایی خودتان لذت ببرید. انتخاب سبز روشن، اگر با آرایش چشم سبز همراه نشود، بسیار عالی‌ است. رنگ‌ خاکستری، عسلی، فندقی را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم. همه‌ی این رنگ‌ها می‌توانند بسیار دل‌انگیز باشند. لنز سرمه‌ای نیز انتخاب مناسبی است و به شما پیشنهاد می‌شود. اگر از عینک استفاده می‌کنید، می‌توانید از انواع لنز طبی رنگی استفاده کنید.

لنز رنگی سلنا لائوس طوسی سبز بدون دور

لنز رنگی سلنا لائوس طوسی سبز بدون دور

انتخاب لنز رنگی برای پوست سفید

خبر خوشحال‌کننده برای شما که رنگ پوستتان سفید است، این است که شما در انتخاب مختارید. این به این معنی است که شما با هیچ رنگ چشمی زشت نخواهید شد، اما انتخاب درست و رعایت نکات مربوط به پوستتان، به زیبایی شما بیشتر کمک می‌کند. زیباترین رنگ برای لنز رنگی شما، آبی است. لنز طوسی، نیز رنگی طبیعی برای چشم‌های شما، خواهد بود. شما می‌توانید رنگ ارغوانی و بنفش را نیز در خرید لنز رنگی خود قید کنید. رنگ ارغوانی برای چشم‌های بدون آرایش شما، رنگی طبیعی و دل‌نشین خواهد بود.

انتخاب رنگ لنز برای چشمان آبی

انتخاب رنگ لنزچشم بر اساس رنگ مو

خرید لنز رنگی بر اساس رنگ طبیعی موهای شما نیز، معیار مناسبی است. انتخاب برای موهای بلوند، می‌تواند، سبز، آبی،طوسی روشن باشد، انتخاب برای موهای مشکی، انواع لنز رنگی قهوه‌ای و خاکستری و رنگ‌های آبی و سبز با درجه‌ی تیرگی بالاست.

چه چیزی در انتخاب لنز رنگی می‌تواند به ما کمک کند؟

از دیگران کمک بخواهید و از آنها نظرخواهی کنید. آرایشگر شما، مسلما، بهترین فرد برای مشاوره درباره زیبایی شما خواهد بود. همچنین با استفاده از فتوشاپ،‌ انتخاب لنز رنگی راحت‌تر شده است. برنامه فتوشاپ را باز کرده و یکی از عکس‌هایتان را در برنامه لود کنید. انواع رنگ را روی چشم‌های خود امتحان کنید و ببینید کدام طرح بیشتر به دلتان خواهد نشست. با یک بار خرید لنز رنگی، انتخاب‌های بعدی راحت‌تر خواهد بود و بهتر خواهید توانست لنز رنگی خود را خریداری کنید.

لینک خرید لنز رنگی مناسب هر تناژ پوست

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *