درباره برندها

برند استلا کالرز

لنز چشمی برند استلا کالرز

برند استلا کالرز جزو بهترین و معتبرترین برندهای لنز چشمی است و در نوع لنز طبی رنگی و  رنگی زیبایی به تولید می رسد و ساخت  کشور کره جنوبی می باشد.

برند استلا کالرز یکی از برندهای بسیار پرطرفدار در  بین کاربران لنز چشمی رنگی و طبی می باشد و دلیل محبوبیت آن کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب آن می باشد.

داشتن این دو مولفه توانسته است نیاز کاربران را به خوبی پوشش بدهد و فروش خوبی را از آن خود کند.

در این مقاله می خواهم شما خوانندگان عزیز ایران لنز را با ویژگی های برند استلا کالرز آشنا کنم. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

لنز چشمی برند استلا کالرز

در این قسمت ابتدا به ویژگی های فنی این برند و سپس ویژگی های کیفی آن خواهم پرداخت

ویژگی های فنی

برند استلا کالرز ساخت کشور کره جنوبی می باشد و نام تجاری آن  stella colors است و در سراسر دنیا می توانید این برند لنز چشمی را تهیه کنید.

مدت زمان استفاده آن 3 ماهه می باشد و به آن لنز فصلی گفته می شود. این لنزها برای مدت زمان سه ماه استفاده کرد.

تاریخ مصرف لنزهای نرم تماسی از زمانی محاسبه ی شود که شما پلمب لنز را باز می کنید اما تاریخ اکسپایر لنز چشمی تا زمانی که پلمب آن باز نشده است قابل استفاده می باشد.

در صورتی که پس از باز کردن پلمب لنز بیشتر از 3 ماه از لنز استفاده کنید برای چشم هایتان خطر آفرین می باشد.

متریال ساخت برند استلا کالرز POLYMACON است. استفاده از این ماده ی پلیمری باعث شده است تا این لنز جنس نرم و انعطاف پذیری داشته باشد تا کاربر با آن احساس راحتی زیادی داشته باشد.

اکسیژن رسانی به سطح قرنیه در این لنز با استفاده از  POLYMACON بالا  می باشد. میزان اکسیژن رسانی این لنز 138DK/T می باشد.

علاوه بر این ماده ی POLYMACON  دارای مزیت حفظ رطوبت و آب رسانی به چشم می باشد.

درصد محتوای آب برند استلا کالرز 38 درصد می باشد که حس راحتی و رطوبت لنز رنگی استلا کالرز در چشم را افزایش می دهد.

برای ساخت این لنزها از فناوری نوین هایدروژل استفاده شده است که استفاده از لنز را بسیار راحت می کند و نمی گذارد در طول مدت استفاده کاربر از خستگی و خشکی چشم رنج ببرد.

بیس کرو (Base curve) یا منحنی پایه این لنز 8.6 میلیمتر می باشد و دارای دو دیامتر (diametr) یا قطر  در اندازه های 14.30 میلیمتر و 14.50 میلیمتر می باشد.

برای خرید لنز رنگی و طبی برند استلا کالرز به دلیل تنوع سایزی این حتما از سایز چشم خود مطمئن شوید تا سایز مناسبی را تهیه کنید.

برای اطلاع از سایز چشم تان می توانید به پزشک یا اپتومتریست مراجعه کنید.

ویژگی های کیفی

لنزهای  تماسی رنگی و طبی برند  استلا کالرز ضخامت بسیار کمی دارد و لبه های بسیار نازک می باشد و  به راحتی روی چشم می نشیند و برجستگی بروی چشم ایجاد نمی کنند.

این لنزها از ماده ای روان کننده برخوردارند که به راحتی خود را با چرخش های چشم و پلک زدن منطبق می کند و احساس نا مطلوب و ناخوشایندی در چشم ایجاد نمی کند.

میزان رطوبت این لنزها در حد کافی می باشد و برای افراد با چشمان خشک و حساس مناسب می باشد.

یکی دیگر از مزایای این لنزها محافظت از چشم در برابر اشعه های مضر می باشد.

رنگ های برند استلا کالرز خیلی طبیعی و زیبا هستند و  به طور کامل رنگ چشم را تغییر و پوشش می دهد و طراحی آن هم  بسیار طبیعی است.

این برند دید فرد را تقویت می کند و به هیچ عنوان باعث تاری دید نمی شود و کاربرانی که چشم های ضعیفی دارند با استفاده از لنزهای طبی رنگی این برند دید فوق العاده ای تجربه خواهند کرد.

رنگ های این برند بسیار متنوع می باشد و لنز ویانا و وارم هانی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین رنگ های این برند به شکار می آید.

  • لنز رنگی ویانا  دارای تناژ سبز  طوسی روشن است
  • لنز رنگی وارم هانی دارای تناژ عسلی روشن با دور مشکی می باشد.

لنزهای این برند سطح قرنیه را به طور کامل پوشش می دهد و بسیار طیعی است ، به شکلی که دیگران متوجه نخواهند شد که شما لنز گذاشته اید

کاربران لنز با گذاشتن لنزهای برند استلا کالرز احساس ناراحتی و وجود جسم خارجی در چشم خود نخواهند داشت.

انواع لنز چشمی برند استلا کالرز

لنزهای رنگی این برند هم در نوع دور دار موجود است و هم در نوع بدون دور که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند.

لنز دوردار برند استلا کالرز

این لنزها دارای دور مشکی هستند و همچنین از  یک حاشیه مشکی در اطرف لنز برخوردار می باشد و دیامتر آن 14.5 میلیمتر می باشد که چشم ها بزرگتر نشان می دهد.

داشتن چشم های بزرگ و حالت دار، چهره ی افراد را زیباتر  و جذاب تر می کند و ممکن است در برخی افراد که خودشان چشم های بزرگی دارند باعث غیر طبیعی شدن چهره شود .

اگر هم دوست دارید چهره تان طبیعی تر به نظر برسد بهتر است از لنزهای بدون دور این برند تهیه کنید.

لنز بدون دور برند  استلا کالرز

این لنز برخلاف انواع دور دار دارای یک رنگ ساده و طبیعی در لنز است. این لنزها اصلا به چشم حالت غیر طبیعی نمی دهد  و کاملا مانند چشم خود فرد است و رنگ مردمک چشم را تغییر میدهد و سایز چشم را هم تغیر نمیدهد.

قطر و دیامتر این لنزها 14.30 میلیمتر می باشد. کارشناسان FDA استفاده از این لنزها را بی ضرر تر از لنزهای دور دار ذکر کرده اند.

لنز طبی رنگی استلا کالرز

این کمپانی اقدام به تولید لنزهای طبی و طبی رنگی نیز کرده است که دارای ویژگی کیفی و فنی بالا می باشد.

این لنزها برای افراد با مشکلات نزدیک بینی و دور بینی کاربرد دارد. افرادی که دیگر دوست ندارند از عینک استفاده کنند و همچنین می خواهند رنگ چشمشان را نیز به دلخواه تغیر دهند می توانند از لنزهای طبی رنگی استلا کالرز استفاده کنند.

همانطور که گفته شد این لنزها برای افراد با مشکلات نزدیک بینی و دور بینی مناسب می باشد. افرا با مشکلات آستیگماتیک باید از لنزهای توریک استفاده کنند.

افراد آستیگماتیک خطوط نزدیک به هم را نمی توانند به درستی تشخیص دهند که می تواند این مشکل با نزدیک بینی و دور بینی همراه شود.

لنزهای طبی معمولی قادر به رفع این مشکل نمی باشند. لنزهای طبی رنگی استلا کالرز دارای نمره بندی -0.5 الی -6 می باشد. که با استاپ های 0.25 جابه جا می شود.

شماره ی منفی در لنز ها نشان دهنده ی لنزهای مناسب نزدیک بین می باشد. این برند متاسفانه برای افراد دور بین یعنی افراد با شماره ی چشمی مثبت هنوز محصولاتی ارائه نکرده است.

انتخاب بهترین رنگ لنز

  • برای انتخاب خرید لنز رنگی استلا کالرز باید در وهله ی اول به رنگ پوست سپس، رنگ چشم و رنگ مویتان توجه کنید.
  • اگر دوست دارید تغییرات قابل توجهی داشته باشید، لنزهای دور دار و مخالف رنگ چشمتان را انتخاب کنید.
  • اما اگر دوست ندارید تغییرات محسوسی در رنگ چشم تان ایجاد شود، لنزهایی نزدیک به رنگ چشمتان را انتخاب کنید.

طریقه استفاده از لنز چشمی

در هنگام خرید لنز چشمی رنگی یا طبی تان، حتما یک محلول لنز با کیفیت و مناسب لنزهای تماسی نرم  هم تهیه کنید تا پس از باز کردن پلمب لنز، آن را با محلول لنز شستشو دهید و سطح آن را پاک کنید.

پس از انجام این کار می توانید لنز را در چشمتان قرار دهید. این لنز زا می توانید به مدت 8 الی 10 ساعت به طور مداوم در طول روز در چشم داشته باشید.

پس از خارج کردن لنز از چشم، با محلول لنز آن را شسته و سپس در جالنزی قرار دهید.

بهترین و مرغوب ترین برندهای محلول های لنز چشمی را از سایت ایران لنز تهیه کنید

شستن دست ها قبل از هرگونه تماس با لنزها فراموش نشود.

همچنین پس از هر چند بار مصرف محلول داخل جا لنزی را تعویض کنید. جالنزی را حداقل هفته ای یکبار تمیز شسته و پارچه ای تمیز و بدون پرز خشک کنید.

در شستن لنزها نهایت دقت را داشته باشید که باعث ایجاد خارش بر سطح لنز و یا پارگی لبه های آن نشوید.

خرید لنز چشمی برند استلا کالرز

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *