مقالات آموزشی

بهترین روش آرایش چشم های پف دار

آرایش مناسب چشم پف دار

آرایش چشم های پف دار- اگر جزو افرادی هستی که دارای پلک پف دارهستند پیشنهاد  میکنم حتما این مقالرو تا انتها بخونی چون کلی ترفند آرایشی هست که می تونه بهت کمک کنه وقتی می خوای میکاپ کنی زیباتر به نظر برسی.

شاید پف چشم از نظر شما یک معضل باشد و وقتی می خواهید به یک مجلسی بروید دوست دارید کاری کنید که پف پلکتان به چشم نیاید تا زیبایی چشم هایتان بیشتر خود نمایی کند.

پس تا انتهای این مقاله با من همراه باش تا با هم یاد بگیریم بدون جراحی و فقط با آرایش می تونیم کاری کنیم تا پف پلکمون دیده نشه و جذاب تر به نظر برسیم.

آرایش مناسب چشم های پف دار

قبل از هرچیز باید به فرم صورتتون توجه کنید و بعد نسبت به آن شروع به آرایش کنید، چشم ها مهم ترین بخش در میکاپ هستند که مستقیما روی زیبایی چهره یا بالاعکس ناخوشایند شدن چهره، تاثیر می گذارند.

برای اینکه فرم صورت خود را تشخیص دهید می توانید مقاله ی قبلی ما را مطالعه کنید.

تشخیص فرم صورت و انتخاب مدل ابرو

 

سایه مناسب

اگر چشم هایتان پف دار است اصلا سمت سایه هایی که تناژ قرمز دارند نروید، سایه های قرمز رنگ نه تنها چشم ها را بدون پف نشان نمی دهند بلکه هم صورت را متورم نشان می دهد و هم باعث می شود چشم ها خسته و سرخ به نظر برسد.

برای اینکه میکاپ زیباتری داشته باشید به سراغ سایه هایی با رنگ سرد بروید و گوشه ی چشم را پررنگ تر کنید چون باعث می شود پف چشم ها کمتر به نظر برسد و چشم ها براق تر دیده شود.

سایه مناسب چشم های پف دار

بهترین رنگ کرم پودر برای چشم های پف دار

برای انتخاب رنگ کرم پودر یا هر کاوری که برای پوست تان در نظر گرفته اید پیشنهاد می کنم برعکس رنگ سایه ها، به سراغ رنگ های گرم بروید چون کرم پودرها و کانسیلرهایی که رنگ گر دارند پوشش خوبی برای رنگ پریدگی هستند و از خودنمایی پشم های پف دار جلوگیری می کنند.

کرم پودر مناسب پلک های پف دار

مناسب ترین آرایش چشم پف دار

برای اینکه با یک آرایش مناسب پف پلک ها را پنهان کنید بهتر است خط چشم پهن بکشید. از گوشه ی داخلی پلک بالایی شروع به کشیدن خط چشم کنید و هر چه به انتهای چشم نزدیک تر می شوید خط چشم تان را ضخیم تر کنید. برای پلک پایین هم می توانید هم  با کمی فاصله خط چشم بکشید و بهد از قسمت داخلی چشم کمی به بیرون بروید و هم اینکه می توانید خط چشم کاملی بکسید و با انگشت کمی آن را فید (محو) کنید. اینجوری پف چشم ها کمتر دیده میشه و بزرگتر به نظر می رسند.

به ابروها چه حالتی بدهیم تا پف چشم ها دیده نشود؟

اگر می خواهید پف پلک چشم هایتان کنتر دیده شود، ابروهایتان را حالت دار کنید یعنی به عبارتی نه فرم ابروهایتان صاف باشد نه هشتی یک حالتی بین ابن دو مدل.

اگر بیشتر تمایل دارید ابروهایتان صاف باشد، سعی کنید کمی به آن حالت دهید اما فرم صاف بودن را داشته باشد اما هیچ وقت حالت ابروهایتان را هشتی نکنید.

ابروی مناسب برای چشم پف دار

بهترین رنگ رژ لب برای کسانی که چشم هایشان پف دار است چیست؟

حالا که از سایه ی پر رنگ و خط چشم پهن استفاده کرده اید، باید سراغ رژ لب های کمرنگ یا حتی فقط برق لب بروید.اگر می خواهید در مهمانی ها بیشتر به چشم بیایید و جذاب تر به نظر برسید از رژ لب های کالباسی رنگ یا رنگ گوشتی خیلی ملایم استفاده کنید و یا فقط به زدن یک برق لب اکتفا کنید چون با آرایش چشم غلیظ، رژ لب پر رنگ باعث می شود تا صورت شما متورم به نظر برسد.

پیشنهاد می کنم از زدن خط لب هم صرف نظر کنید چون لب ها را حجیم تر و متورم نشان می دهد، اما هر چه سعی کنید چشم ها را درشت تر نشان دهید پف پلک ها کمتر دیده می شود.

بهترین رنگ رژ لب برای چشم های پفدرا

آرایش صحیح بینی برای افرادی که پف پلک دارند

به طور کلی برای اینکه بینی در صورت کوچکتر به نظر برسد، کناره های بینی را تیره می کنند و روی تیغه بینی را با کانسیلر روشن می کنند، اما حواستان باشد تیرگی های اطراف بینی نباید به چشم ها نزدیک شود.

بهترین فرم بینی برای پلک پفدار

بهترین روش رژگونه زدن برای کسانی که چشم های پف دار دارند

اگر چشم هایتان پف دار است بهتر است رژ گونه را به صورت افقی بزنید یعنی از زیر لاله گوش تا زیر خط گونه. این کار باعث می شود صورت شما گرد تر به نظر برسد.

بهترین  روش ریمل زدن برای چشم های پف دار

برای اینکه پف چشم هایتان دیده نشود پیشنهاد می کنم اگر مژه های خودتان بلند است ریمل را کمی بیشتر بزنید تا مژه ها پر و بلند به نظر برسند و پف چشم ها را کاور کنند ولی اگر مژه های طبیعی خودتان کم پشت و کوتاه است از مژه های گرد عروسکی یا مژه هایی که تراکم بیشتری دارند استفاده نمایید.

برای خرید انواع مژه مصنوعی با موی طبیعی می توانید به سایت اشلی بیوتی مراجعه نمایید

ریمل زدن و آرایش مناسب چشم های پفدار

اشتراک گذاری
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.