اطلاع از موجودی کالا We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
لنز دوردار مشکی رنگی چشم در تنوع رنگی بالا در سایت ایران لنز

ویژگی های لنز دوردار یا دور مشکی چیست و چه تفاوتی با لنز ساده بدون دور دارد؟

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

لنز دوردار – ما در خصوص انواع لنزهای چشمی نرم بسیار صحبت کرده ایم و گفتیم لنزهای چشمی رنگی دارای تنوع بسیاری هستند و برخی از آن ها مات، برخی براق، برخی تقویت کننده رنگ چشم و… می باشند.

همچنین گفتیم که تمامی لنزهای چشمی تماسی نرم چه لنز رنگی زیبایی و چه لنز طبی رنگی و لنز طبی بی رنگ دارای تاریخ مصرف متفاوتی در نوع یک بار مصرف، روزانه، ماهانه، فصلی و سالانه می باشند که بایستی پس از باز کردن پلمب آن تا آن تاریخ از آن استفاده شود.

اطلاع از همه این موارد، به شما کمک می کند تا در زمان خرید لنز رنگی خود انتخاب بهتری داشته باشید و بدانید که چه نوع لنزی برای شما مناسب تر است.

اما یکی دیگر از مواردی که در انتخاب لنز، بسیار اهمیت دارد لنز دوردار یا بدون دور است که می تواند تغییر زیادی در چهره شما ایجاد کند.

در این مقاله سعی کرده ایم تا علاوه بر توضیحات تکمیلی در خصوص لنزهای رنگی به لنزهای دور مشکی یا دوردار و بدون دور ساده اشاره کنیم و بگوییم کدام لنز برای چهره شما مناسب تر خواهد بود.

لنز دور مشکی با رنگ طبیعی

خصوصیات لنز چشم رنگی

لنزهای رنگی انواع مختلفی دارند و دارای تناژ بسیار وسیعی هستند و هر شخص بسته به سلیقه ای که دارد می تواند آن ها را انتخاب کند. این لنزها تنها جنبه زیبایی ندارند .

به طور مثال ممکن است فردی به طور مادرزاد نقص قرنیه داشته باشد و مردمک چشم او دارای لکه رنگ یا سفیدی باشد که برای وی خوشایند نیست و دوست دارد چشم او حالت طبیعی داشته باشد. در این مواقع استفاده از لنزهای رنگی  که هم رنگ چشم طبیعی او است بسیار کارامد خواهد بود. ( این افراد باید  لنزهای سفارشی تهیه کنند)

یا افرادی که دچار ضعف بینایی هستند و می خواهند علاوه بر تامین رفع ضعف دید خود، از لحاظ ظاهری هم تغییر کنند از لنزهای طبی رنگی استفاده نمایند. این نوع لنزها حتمن باید توسط پزشک تجویز شود.

لنزهای چشمی رنگی نسبت به لنزهای طبی بی رنگ گران تر هستند.

انواع لنز رنگی چشم

  • لنز رنگی طبیعی: برخی از لنزهای رنگی طبیعی هستند و با رنگ چشم طبیعی تفاوت زیادی ندارند و فقط باعث براق شدن مردمک چشم و یا تقویت رنگ چشم می شوند که باعث زیبا تر شدن چشم ها خواهد شد.
  • لنزهای رنگی با تنوع رنگی متفاوت: برخی دیگر از لنزهای رنگی زیبایی، به طور کلی رنگ چشم را تغییر می دهند و رنگ دانه های بسیار قوی با رنگ های متنوع دارند.

 

لنز دور مشکی رنگی با رنگ های خاص

 

این لنزها با لنزهای رنگ طبیعی تنها از نظر رنگ متفاوت هستند و از لحاظ کیفی و مواد سازنده با یکدیگر تفاوتی ندارند.

اما با این حال با هم می تواند حالت طبیعی داشته باشد که دیگران اصلن متوجه وجود لنز در چشم او نشوند.

اما برخی دیگر از این لنزها می تواند حالت غیر طبیعی تری داشته باشد مثلا یا خیلی روشن باشد یا دارای پیکسل باشد که در این صورت  چهره فرد بسیار تغییر خواهد کرد زیرا با رنگ و خطوط طبیعی خود چشم بسیار متفاوت است.

این دسته از لنزها برای کسانی که تمایل دارند چهره ی آن ها تغییرات ملموسی داشته باشد مناسب است. مثل لنزهای رنگی آبی، سبز، بنفش یا لنزهای بسیار روشن و پیکسل دار و یا لنز دوردار مشکی.

  • لنزهای هالووین: دسته ی دیگری از لنزها هم صرفا برای مراسم های خاص مثل هالووین یا تئاترها و نمایش ها تولید می شوند. این لنزها رنگ های طبیعی ندارند و مردمک آن ها با لنزهای دیگر که به طور روزانه مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.

لنز دوردار رنگی و بدون دور هالووین ترسناک

مردمک این نوع لنزها دارای فرم و حالت های خاصی می باشد. مثلا مردمک لنزهای هالویین برند فرشتون در انواع گربه ای، مشبک خط دار و نقطه ای در رنگ های خاص مثل قرمز، زرد، بنفش و… بدون مردمک و تمام سفید وجود دارد که باعث ایجاد چهره ای ترسناک می شود.

  • لنزهای سفارشی: همانطور که اشاره کردیم برای افرادی است که دچار آسیب دیدگی یا نقص مادرزادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

     این نوع لنزها را به گونه ای طراحی کرد که مردمک چشم به صورت عادی دیده شود. این افراد می توانند این نوع لنزها را از فروشگاه ایران لنز تهیه نمایند.

  • لنزهای دوردار یا دور مشکی و بدون دور: لنزهای دوردار دارای دور مشکی هستند که باعث بزرگنمایی چشم شده و ممکن است است حالت طبیعی آن نسبت به لنزهای ساده بدون دور کاهش یاید و بر اساس سلیقه و مدل چشم افراد انتخاب می شود.

لنز دوردار یا دور مشکی چیست؟

این نوع لنزهای چشمی که به آن دور خط دار هم می گویند، دسته ای از لنزهای رنگی می باشند که حالت خاصی دارند و باعث ایجاد جذابیت چشم ها هم می شوند.

لنز دوردار هم مانند دیگر لنزهای رنگی در انواع مختلف لنز یک بار مصرف، لنز روزانه، لنز فصلی و لنز سالانه در بازار موجود می باشد.

این لنزها با برخورداری از یک حلقه خط مشکی، دور عنبیه لنز را پوشانده و باعث ایجاد جذابیت بسیاری می شود و در تناژهای مختلف رنگی نیز وجود دارد.

لنز دوردار چشم چیست

یکی از مزایای لنز دوردار یا دور مشکی تغییر سایز چشم است. این نوع لنزها باعث می شود تا چشم ها درشت تر به نظر برسند که زیبایی چهره و چشم ها را چندین برابر خواهد کرد.

برندهای مختلفی، لنز دور مشکی را در تناژهای رنگی متفاوت و متنوع  تولید می کنند که طرفداران خاص خود را دارد. یکی از رنگ های پر طرفدار لنز دوردار، لنز عسلی با دور مشکی می باشد.

انتخاب بهترین رنگ برای لنز دوردار و دور مشکی

لنزهای رنگی عسلی در تناژهای مختلفی ساخته می شوند. مثل لنز سبز عسلی، لنز عسلی قهوه ای، لنز عسلی طوسی و … .

یکی از بهترین و زیباترین جذابیت های لنز دوردار در همین تنالیه های رنگی است که باعث زیبایی و ایجاد چهره ای خاص و شیک در فرد خواهد شد.

این نوع رنگ های لنزی با دور مشکی را باید با توجه به رنگ مو و پوست خود انتخاب کنید که در این خصوص می توانید از مشاورین ما کمک بگیرید تا بهترین رنگ لنز را انتخاب نمایید.

لنز عسلی دوردار در تنالیته های مختلف رنگی می تواند باعث تغییرات مثبت زیادی در فرد شود به همین خاطر برندهای زیادی لنز دوردار مشکی عسلی را تولید کرده اند و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود بهترین رنگ را انتخاب نمایید.

یکی دیگر از رنگ های لنز دوردار مشکی  که تقریبا با هر نوع رنگ پوست و مویی ست می شود لنز طوسی عسلی است که چهره ای بسیار جذاب و خاص به فرد  می بخشد و چون محدودیتی در خصوص هماهنگی با رنگ پوست و مو ندارد طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

بهترین رنگ لنز دوردار مشکی چشم رنگی

تفاوت لنز دور مشکی با لنز بدون دور ساده چیست؟

تا به اینجا درباره مزایای لنز دورمشکی و جذابیت های آن صحبت کردیم ولی در این قسمت می خواهیم در خصوص تفاوت لنز دوردار و بدون دور حرف بزنیم و بگوییم چرا برخی دوست دارند و یا باید لنز بدون دور ساده انتخاب کنند و در مقابل برخی هم تمایل به خرید لنز دوردار مشکی دارند؟

اگر جزو افرادی هستید که طرفدار زیبایی طبیعی و نچرال است پیشنهاد می کنیم از لنز رنگی ساده و بدون دور استفاده کنید.

زیرا لنزهای رنگی ساده و بدون دور تنها رنگ چشم شما را به صورت کاملن طبیعی تغییر می دهد و تنها یک هاله و یا برقی به چشم های شما می بخشد و زیباییتان را به طور طبیعی افزایش می دهد و سایز چشم ها را تغییر نمی دهد.

تفاوت بین لنز دوردار مشکی و لنز رنگی بدون دور ساده

اما اگر جزو کسانی هستید که دوست دارند تغییرات ظاهریشان کامل به چشم بیاید و چشم هایشان مجذوب کننده باشد پیشنهاد ما استفاده از لنز دوردار مشکی است.

لنزهای دوردار می تواند چهره شما را شاداب تر و جوان تر نشان دهد و با برق و هاله ای که در چشم ها ایجاد می کند شیطنت ظاهری شما را افزایش می دهد.

علاوه بر این لنزهای دور مشکی برای کسانی که چشم های ریزی دارند بسیار مناسب است چون باعث درشت تر دیده شدن چشم ها می شود.

لنز چشم دوردار بهتر است یا بدون دور ساده

انتخاب لنز دوردار و بدون دور کاملن سلیقه است و به هیچ عنوان نمی توان گفت کدام بهتر است. زیرا این لنزها از نظر کیفیتی و تنوع رنگی با یکدیگر تفاوتی ندارند و فقط بر اساس سلیقه فرد و ویژگی های ظاهری او انتخاب می شود.

برخی از افراد دوست دارند که وقتی از لنز چشم استفاده می کنند یک مرزی بین سفیدی چشم و مردمک آن ها ایجاد شود و دیگران با دیدن آن ها متوجه تغییرات ظاهریشان شوند و چشم های آن ها بزرگ تر و جذاب تر به نظر برسد.

اما برخی دیگر که خود چشمان بزرگی دارند و طرفدار سادگی و چهره ی طبیعی تر هستند از لنز ساده بدون دور استفاده می کنند.

اما اگر شما برای خرید لنز رنگی دچار تردید هستید و نمی دانید کدام لنز به شما بیشتر می آید می توانید از مشاورین ایران لنز کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته بتشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *