لنز رنگی طبیعی  – لنزهای رنگی همیشه پرطرفدار بوده و هستند و تقریبن اکثریت خانم ها و عده ی کمی از آقایان از لنز رنگی استفاده کرده اند.

اما کسانی که استفاده از لنز رنگی را نمی پسندند یا تجربه خوبی از لنز گذاشتن ندارند و یا از چهره های طبیعی و نچرال بیشتر استقبال می کنند.

از مهم ترین ویژگی لنز رنگی طبیعی می توان به تغییرات نامحسوس آن اشاره کرد، یعنی شما با دیدن فرد متوجه تغییر در او می شوید ولی متوجه تغییر رنگ چشم های فرد نمی شوید و فکر می کنید رنگ طبعی چشم های خود فرد است.

لنز رنگی طبیعی دقیقن برای افرادی مناسب است که چهره ی های کم آرایش و طبییعی را می پسندند.

لنز چشم رنگی طبیعی طوسی سبز

بهترین انتخاب لنز رنگی طبیعی

لنز رنگی طبیعی تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی چهره ی افراد دارد اما به شرط اینکه درست انتخاب شود.

رنگ لنزها در گروه تناژ رنگی گرم و سرد و خنثی تقسیم بندی می شود و با توجه به مطالب قبلی هر شخص باید با توجه به رنگ پوست و مو و میکاپ و ظاهر خود بهترین رنگ لنز چشمی را برای خود انتخاب کند.

👈👈👈 انتخاب لنز رنگی بر اساس رنگ مو

طراحی لنز رنگی طبیعی

به طور طبیعی عنبیه چشم دارای یکسری خطوط رنگی است و به شکلی خاص در کنار هم قرار گرفته اند که باعث به وجود آمدن یک رنگ منحصر به فرد می شود.

کمپانی های سازنده لنز رنگی طبیعی هم با رعایت و در نظر گرفتن حالت طبیعی چشم  ها، با قرار دادن این خط و خطوط بر روی یک دایره پلاستیکی نازک و به کاربردن رنگ دانه های الهام گرفته از طبیعت توانسته اند لنزهای رنگی طبیعی تهیه کنند و روانه ی بازر نمایند.

لنزهای طبیعی رنگ شان به گونه طراحی و تولید شده است که به طور کامل فضای رنگی عنبیه را پر می کند و قسمت مرکزی آن بی رنگ است.

برندهای زیادی هستند که لنز طبیعی تولید می کنند مثل برند مینی آوا، جمستون، لورنس، مورنینگ و…

لنز رنگی طبیعی چند نوع دارد؟

لنزهای رنگی طبیعی نرم به چند دسته تقسیم می شود تا تمامی افرادی که طرفدار لنز هستند بتوانند از آن استفاده نمایند.

به طور کلی لنز رنگی طبیعی به ۴ دسته تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

لنز رنگی طبیعی تقویت کننده چشم

این نوع لنز ها بیشتر برای افراد چشم روشن کاربرد دارد و تقویت کننده رنگ چشم است و بسیار هم پر طرفدار است.

طراحان لنز برای ساختن چنین لنزی در نظر داشتند علاوه بر حفظ رنگ چشم فرد، کمی هم تغییر نامحوس در چشم ها ایجاد کنند.

برای همین این لنزها را بیشتر، چشم روشن ها استفاده می کنند زیرا دوست دارند با گذاشتن لنزهای تیره تر، رنگ چشم هایشان تغییر پیدا کند.

لنز رنگی طبیعی تقویت کننده

با استفاده از این لنزها، عمق چشم های افراد بیشتر خود نمایی می کند که همین کار باعث جذاب شدن هر چه بیشتر چشم ها می شود.

اگر چشمهایتان سبز یا آبی روشن است پیشنهاد می کنیم از لنز رنگی طبیعی تقویت کننده آبی یا سبز استفاده کنند.

البته فقط این دو رنگ نیستند که خاصیت تقویتی رنگ چشم را دارند بلکه لنزهای رنگی عسلی و طوسی هم، همین کاربرد را دارند.

لنز رنگی طبیعی مات کننده

این لنزها به طور کل برای کسانی که رنگ چشم های طبیعی خودشان تیره است، بسیار گزینه ی مناسبی به شمار می آید.

در برخی از فیلم های سینمایی برای اینکه چهره بازیگران زیباتر و جذاب تر بشود از این لنزها استفاده می کنند.

این نوع لنز رنگی طبیعی مات چهره را به طور کامل تغییر می دهد اما به طور نامحسوس و به طوری که هیچ کس متوجه نخواهد شد فرد از لنز رنگی استفاده کرده است.

لنزهای طبیعی مات از ترکیب خاص با رنگدانه های پیوسته ساخته شده است.

لنز طبیعی براق کننده و درخشان

این نوع لنزها بی رنگ هستند و هدف از ساختشان جلوه دادن رنگ طبیعی چشم ها می باشد و با تکنیکی خاص و خارق العاده و بدون رنگ، رنگ چشم های طبیعی را زیباتر و براق تر نشان می دهند.

لنز رنگی براق کننده طبیعی

لنز رنگی طبیعی مدت دار (روزانه، فصلی و سالانه)

تمام لنزهایی که در حال حاضر به فروش می رسند دارای تاریخ مصرف و تاریخ اکسپایر هستند و هر کدام بسته به نیاز افراد کارایی خود را دارند.

به طور مثال لنز رنگی طبیعی روزانه برای جشن ها و مهمانی هاییست که فرد قصد دارد فقط یک بار یا چند بار از لنز استفاده کند و برای یک شب خاص چهره ای متفاوت داشته باشد.

لنزهای رنگی طبیعی فصلی و سالانه نیز می تواند هم جنبه زیبایی داشته باشد و هم به عنوان یک لنز طبی رنگی برای افرادی که چشم های ضعیفی دارند مورد استفاده قرار بگیرد.

این لنزها در تنوع رنگی بالا و کاملن طبیعی به فروش می رسد و به مدت ۳ ماه و ۱ سال قابل استفاده است، به شرط آنکه در نگهداری و بهداشت آن دقت لازم را داشته باشیم.

آموزش آگاهانه از لنز چشم

انتخاب بهترین رنگ لنز طبیعی برای چشم های تیره

اگر چشم هایتان تیره هست و می خواهید با خرید لنز رنگی، تغییر کمی در چهره خود ایجاد کنید، بهترین رنگ برای شما لنز رنگی با تناژ قهوه ای، فندقی و عسلی است. البته این به معنی بهترین انتخاب برای تمامی چهره ها نیست و برای انتخاب رنگ لنز باید به تناز پوستی خود دقت کنید.

👈👈👈 انتخاب لنز رنگی بر اساس تن پوست

لنز عسلی و قهوه ای به این دلیل جزو رنگ های طبیعی محسوب می شود که شبیه به رنگ چشم خودتان است و با گذاشتن آن کمی تغییر مطلوب و مورد پسند خواهید داشت.

لنز رنگی طبیعی طوسی خاکستری

انتخاب بهترین رنگ لنز طبیعی برای چشم های روشن

اگر چشم های روشنی دارید و می خواهید با گذاشتن لنز، ظاهرتان طبیعی به نظر برسد باید لنزهایی را انتخاب کنید که مشابه رنگ چشم های خودتان است و فقط باید کمی رنگ لنز عمیق تر باشد تا چهره شما را جذاب تر کند.

اما اگر چشم هایتان روشن است و می خواهید تغییر بیشتری داشته باشید اما از لنز رنگی طبیعی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم لنز های رنگی متضاد خریداری کنید.

به طور مثال اگر چشم های خودتان سبز رنگ است، از لنز رنگی آبی روشن یا طوسی استفاده کنید. یا اگر چشم هایتان به رنگ آبی است از لنز رنگی خاکستری یا سبز تیره استفاده کنید.

اگر هم رنگ چشم هایتان عسلی یا قهوه ای روشن است، معمولن اغلب لنزهای رنگی برای شما مناسب است که باید با توجه به تناژ پوستی خود، یک رنگ را انتخاب کنید.

لنز رنگی طبیعی روشن

لنز رنگی طبیعی مناسب برای پوست های سرد و گرم

اگر پوست تان تناژ سرد و روشن دارد و یا موهایتان رنگ بلوند و روشن است، بهترین رنگ های لنز چشمی که می توانید انتخاب کنید لنز رنگی آبی روشن، بنفش ویولت یا رنگ آلویی که در آن کمی رنگ قرمز دیده می شود، می باشد.

لنز رنگی طبیعی آبی

اما اگر پوست تان گرم و تیره است یا موهایتان تناژ قهوه ای تیره دارد، بهترین انتخاب لنز رنگی طبیعی برای شما لنز رنگی قهوه ای، عسلی روشن، سبز عسلی یا فندقی می باشد.

ویژگی های لنز رنگی طبیعی

انتخاب رنگ لنز طبیعی در هر شخص متفاوت است، یعنی بر اساس رنگ چشم هر شخص، تناژ رنگ پوستی و رنگ مو او می توان یک رنگ طبیعی انتخاب کرد.

لنز طبیعی با مرکزیت عسلی

به طور کلی برای خرید لنز رنگی به این نکات توجه کنید:

 • اگر می خواهید از لنز رنگی به طور روزمره و یا در محل کار استفاده کنید، رنگ هایی را انتخاب کنید که تفاوت زیادی با رنگ چشم طبیعی تان نداشته باشد.

 • لنزهای رنگی خیلی روشن یا رنگ هایی که با رنگ چشم ها تفاوت زیادی دارند اصلن برای استفاده روزمره مناسب نیستند و برای زیباتر جلوه دادن خود نیازمند آرایش های غلیظ هستند.

 • معمولن لنزهایی که دور ندارند طبیعی تر هستند اما بستگی به رنگ لنز هم دارد اگر لنز تیره با دور مشکی انتخاب کنید، حالت طبیعی خواهن داشت.

 • لنز چشمذرذر طبیعی باید حالت تخت داشته باشد و کاملن روی چشم شما بخوابد، لنز هایی که حالت بیرون زدگی دارند، طبیعی نیستند.

 • هنگام انتخاب لنز رنگی طبیعی، باید توجه داشته باشید که لنز کاملن سطح مردمک شما را بپوشاند و باید به سایز چشمتان توجه کنید.

برای دانستن سایز لنز چشم خود اینجا کلیک کنید

 • بهترین لنز چشم رنگی طبیعی برای ما ایرانی ها که رنگ چشم های خودمان تیره است، لنز عسلی، قهوه ای، فندقی می باشد.

 • اگر می خواهید لنز رنگی روشن و طبیعی خریداری کنید، لنزهایی که مرکزیت عسلی دارند بهترین گزینه برای ما ایرانی ها می باشد.

 • افرادی که مردمک چشم شان بزرگ است باید به دیامتر لنز توجه کنند که بالای ۱۴ میلی متر باشد..

 • اگر مردمک چشمتان بزرگ است و سایز لنزی که انتخاب می کنید کوچکتر از مردمک چشم شما باشد، رنگ طبیعی چشم تان از زیر لنز بیرون می زند و این خود باعث غیر طبیعی جلوه دادن چشم های شما می شود.

خرید لنز رنگی طبیعی از سایت ایران لنز

خرید و انتخاب لنز چشم طبیعی علاوه بر اینکه نیازمند توجه به یکسری نکات ظاهری است، بستگی به سلیقه افراد هم دارد.

برای خرید بهترین رنگ لنز که متناسب با چهره ی شما باشد می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین ما به طور رایگان ارتباط بر قرار نمایید.

ما در فروشگاه ایران بهترین برندهای لنز رنگی و طبی و همچنین لنز طبی رنگی را قرار داده ایم و شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید.

لنز رنگی طبیعی

اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

4 نظر در “انتخاب بهترین لنز رنگی طبیعی

 1. آذر حسینی گفت:

  لنز رنگی تنها برای زیبایی نیست برای کسانی که ضعف بینایی دارند هم مفیده مخصوصا سالانه

  1. مدیرسایت گفت:

   سلام خانم آذر
   بله لنز رنگی که برای چشم های ضعیف مورد استفاده قرار می گیره لنزهای طبی رنگی هستند که مانندعینک نمره دارند

 2. زینب گفت:

  لنز های طبی برای چشم های ضعیف و نمره دار موثره و برای کسانی که عینک را نمیپسندند خیلی عالیه

  1. مدیرسایت گفت:

   سلام خانم زینب
   بله دقیقن همینطوره اما با تشخیص پزشک، لنز طبی یا طبی رنگی جایگزین عینک می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *